LACARINO’ya hoş geldiniz.

İstanbul’da bulunan LACARINO, Türkiye tekstil sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir.

LACARINO 200 kişilik son derece özverili ekibi ve ayda 100.000 adet kot üretim kapasitesi ile tam entegre bir tekstil şirketidir.  Yüksek kaliteli kumaşların özenle üretimi konusundaki ününü,  özverili ekibi, araştırma, geliştirme yeteneği, teknoloji ve tecrübeye borçlu olan LACARINO her zaman müşteri  beklentilerinin üzerinde her türlü talebi karşılamak için yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Teknik ve yaratıcı uzmanlığımızı, tecrübemizle harmanlaya bildiğimiz, sürekli gelişen moda ve tekstil endüstrisinde, ileri görüşlü, yenilikçi ve esnek bir yaklaşımla sürekli büyümeyi hedefliyoruz.

32 Yıllık Tecrübe

 

Fabrikamız 200 kişilik bir ekiple ayda 100.000 kot pantolon üretmektedir.

 

Modelleme, kesim, nakış, dikim, yıkama ve ütü gibi üretimin her aşamasını titizlikle yürütüp , çeşitli operasyonlarla 3 kıta ve 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

Yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünlerle, Lacarino’da sürekli mükemmelliği takip etmek ve müşterilerimizin tüm taleplerini fazlasıyla karşılamak.

Vizyonumuz

Jean dünyasında kendimizi sürekli geliştiriyor ve en iyi  üreticilerden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Güvenli çalışma koşulları ve minimum çevresel etki ile üretim yaratırken, dünyanın en çok arzu edilen kot markalarından biri olmak istiyoruz.

LACARINO ürünleri ABD, Kanada, Brezilya, Meksika ve Avrupa ülkeleri dahil 40 ülkeye ihraç edilmektedir